Grades: 1,2

Team A

Players

Name
1. Jacob Fox
2. Shmuli Sitzer
3. Binyamin Davidowitz
4. Yosef Shalom Levy
5. Gilad Safaniev
6. Yehuda Manela
7. Abie Friedman
8. shmuel erez

Coaches

Name
1. Yaakov erez

Team B

Players

Name
1. Noah Wegh
2. Ezra Donowitz
3. Akiva Lasky
4. Benny Stern
5. avi mikhli
6. Ozzie Mendelovitz
7. Shmuel Kunstler
8. Natan Seltzer

Coaches

Name
Coaches have not been assigned to this team

Team C

Players

Name
1. Shaya Frank
2. Levi Hersh
3. Gavi Stefansky
4. Pinny Eisenberger
5. Daniel Halpern
6. Daniel Cukier
7. Yaakov Bollag
8. Izzy Traube

Coaches

Name
1. Josh

Team D

Players

Name
1. Tzvi Klinkowitz
2. Avraham Mayer
3. Yoey Gornish
4. Zev Akerman
5. Binyomin Parnes
6. Dovid Bauman
7. Willy Wechter
8. Tzvi Rosenberg

Coaches

Name
1. Gershon Akerman

Team E

Players

Name
1. Akiva Herzog
2. Mordy Eis
3. Ezra Moskowitz
4. Meyer Jacobowitz
5. Dovid Yeshaya Young
6. Yehdua Eichorn
7. Aryeh Lowy
8. Yehuda Gerlitz

Coaches

Name
1. Abraham Gerlitz

Team F

Players

Name
1. Akiva Weiss
2. Simcha Leib Deal
3. Dovid Ross
4. Shmuel Lader
5. Mordechai Reisz
6. Abie Shapiro
7. Menachem English
8. Yitzchok Rosenthal

Coaches

Name
1. Burry reisz

Grades: 3,4

Team A

Players

Name
1. Tzvi Yackov Kaufman
2. Nossi Goldman
3. Avrumi Wisotsky
4. mordy polatoff
5. Moshe Rosenman
6. Akiva Hirschfeld
7. Mordechai Karfunkel
8. Pinny Lichtman
9. Gavriel Reisz

Coaches

Name
1. Burry reisz

Team B

Players

Name
1. Aaron Fox
2. Nosson Sharfman
3. Yaakov Lowinger
4. Mordechai Dovid Silverberg
5. Nachum Herzog
6. Dovid Sax
7. Meir Frischman
8. Dov Kreisman
9. Srully Robinson

Coaches

Name
1. Ari

Team C

Players

Name
1. Sean Shvartsberg
2. Tzvi Yaakov Berger
3. Dovid Walden
4. Yisrael Siegel
5. Avrumi Kapnick
6. NACHSHON DRUKER
7. Sruly Graber
8. Avishai Levi
9. Teddy Eisner

Coaches

Name
1. Jake Walden

Team D

Players

Name
1. Ari Moskowitz
2. Yosef Shlomo Young
3. Avi Gordon
4. YehuDA Werzberger
5. Binyomin Haas
6. yehuda stern
7. Sammy Schlesinger
8. Moshe MARTINSON
   

Coaches

Name
1. Max Schlesinger

Grades: 5,6,7

Team A

Players

Name
1. Avraham Levine
2. simcha hersh
3. Yehuda Gorin
4. Yitzchok Fragin
5. Shimi Klein
6. Shuey Goldsmith
7. hillel feder
8. Avraham Moshe Twersky
   

Coaches

Name
1. Dan Levine

Team B

Players

Name
1. Shimshi Goldman
2. Zev Siegel
3. Ari Mandel
4. Hudi Rahmani
5. Shmuel Rosenblum
6. Yonah Lowinger
7. Yosef Aharon Kalish
8. Mayer Lichtman
9. Hashi Reichmann

Coaches

Name
1. Yakov Lowinger

Team C

Players

Name
1. Shmuel Rosenberg
2. Yonah Levovitz
3. Louis Lowy
4. Gavriel Manela
5. Tzvi Katz
6. Yaakov Strassfeld
7. Mordechai Klein
8. Efrayim Gerlitz
   

Coaches

Name
1. Mordechai Levovitz

Team D

Players

Name
1. Aryeh Retter
2. Avi Newman
3. Moshe Dovid Berger
4. Aryeh Newman
5. Elimelech Klein
6. Avraham Vinagray
7. Yakov Kelemer
8. Ali Belsky
9. Moshe Mendlovits

Coaches

Name
1. Harrison Newman

Grades: Kindergarten,Pre 1A

Team A

Players

Name
1. eli ruchelsman
2. Jacob Berger
3. Shabsi Goldstein
4. Abie Moskowitz
5. Benjy Blumenthal
6. avi walden
7. Dovid Moskowitz
8. David Lamm

Coaches

Name
1. mark ruchelsman
2. Jake Walden

Team B

Players

Name
1. Yaakov Packer
2. Govriel Portnoy
3. Eli Hollander
4. Simcha Tzvi tomaszewski
5. Dovid Krigsman
6. Benjamin Stahler
7. Ezra Saltz
   

Coaches

Name
1. zack tomaszeski
2.